لطفا صبر کنید...

آزمون استخدامی مشارکت پاس

عملیات ها
قبلا ثبت نام نموده ام
توجه ویژه
 1. از مرورگر های فایرفاکس و کروم استفاده نمایید
به سیستم آزمون استخدامی مشارکت پاس خوش آمدید
 آزمون استخدامی مشارکت پاس
اطلاعیه ثبت نام و آزمون

بسمه تعالی

آگهی استخدام مشارکت پاس

مشارکت پاس (مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب و شرکت آسفالت طوس) مجری قرارداد بهره برداری شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در نظر دارد برای تکمیل پرسنل خود از بین فـارغ التحصیلان با شرایط ذیل و از طریق آزمون علمی، هوش و روانشناسی، مصاحبه فنی و طب صنعتی، به صورت قرارداد مدت موقت طبـق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی دعوت بـه همکاری نماید.


الف) شرایط عمومی
جدول مقاطع و رشته های مورد نیاز
رده شغلی مدرک تحصیلی رشته تحصیلی جنسیت
اپراتور و تعمیرکار فوق دیپلم برق- مکانیک-متالوژی مرد
دیپلم تمامی رشته ها مرد
کارشناس لیسانس و بالاتر مکانیک،برق، متالوژی،صنایع، حسابداری،مدیریت،صنایع غذایی،ایمنی صنعتی و محیط زیست،کامپیوتر-معدن مرد

 1. تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
 2. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور (مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران)
 3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 4. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
 5. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و ذهنی وعدم ابتلا به بیماری خاص یا نقص عضو به تایید پزشک معتمد، امور ایمنی و بهداشت شرکت
 6. عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر و سؤ پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذیصلاح)
 7. عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان
 8. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به استناد آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
 9. نداشتن تعهد خدمت در دستگاه ها، موسسات و شرکت ها در زمان دعوت بکار
 10. متقاضیان شرکت در آزمون بایستی بومی مناطق ذیل باشند:
  10-1) در مقطع دیپلم و فوق دیپلم بومی شهرستان خواف و توابع باشند.
  10-2) در مقطع کارشناسی و بالاتر، بومی استان خراسان رضوی با اولویت شهرستان خواف باشند.
  10-3) داوطلب بومی : افرادی که دارای یکی از ویژگی های زیر باشند، داوطلب بومی تلقی می شوند:
  الف) شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با شهرستان و یا استان مورد تقاضا یکی باشد.
  ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شـاغل و یـا بازنشسته) که شهرستان و یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان و یا استان مورد تقاضا در سه سال آخر خدمت یکی باشد.
  ج) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرسـتان و یا دانشگاه) را بـه صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان مورد تقاضا، گذرانــده باشــد.
  د) داوطلب، و یا پدر، مادر و یـا همسر وی حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان مورد تقاضا را داشـته باشـد. (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).
  تبصره :مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن داوطلب، آخرین تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
 11. ایثارگران و خانواده معظم شهدا در صورت قبولی در آزمون با ارائه معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران در اولویت جذب خواهند بود.
 12. متقاضیان به ترتیب "دیپلم متولدین سال 1369 به بعد"، "فوق دیپلم متولدین سال 1367 به بعد" و "لیسانس متولدین سال 1365 به بعد" مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
  تبصره1 :مدت زمان سابقه کار مرتبط با شغل مورد تقاضا، حداکثر تا 5 سال (مشروط به پرداخت حق بیمه) به شرط سنی اضافه خواهد گردید. ارائه گواهی سابقه کار مرتبط با شغل مورد نیاز در زمان ثبت نام الزامی است.
  تبصره2 :پرسنل شاغل در کارخانجات فولادی و معدنی منطقه سنگان در شغل مورد تقاضا در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی از اولویت برخوردار خواهند بود.
ب) تذکرات لازم
 1. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و اگر در هر یک از مراحل جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت اشتغال به کار در هر مرحله ادامه فعالیت فرد لغو و بلا اثر می گردد.
 2. کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نکرده و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان، پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و روانشناسی ، معاینات طب صنعتی با رعایت اولویت امتیاز کسب شده صورت می پذیرد.
 3. مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی آنان بعد از تاریخ آزمون باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
 4. مدارک مازاد داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل آنان قبل از تاریخ آزمون باشد در صورت پذیرش نهایی، به هیچ وجه تعهدی برای شرکت ایجاد نخواهد نمود.
 5. مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
 6. در صورت انصراف نفرات پذیرفته شده، از نفرات با اولویت بعدی بر اساس امتیاز کسب شده دعوت خواهد شد.
 7. در صورت انصراف پذیرفته شدگان پس از برگزاری دوره های آموزش بدو استخدام، کلیه هزینه های استخدام و نیز آموزشی و رفاهی مربوطه از آنان اخذ خواهد شد.
 8. از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری مبنی بر حداقل اشتغال در شرکت به مدت 5 سال اخذ خواهد شد.
 9. برای رده شغلی اپراتور و تعمیر کار، مدرک تحصیلی مورد نیاز، دیپلم است لذا شرکت در خصوص مدارک بالاتر از دیپلم تعهدی نخواهد داشت.
 10. برای رده شغلی کارشناس، مدرک تحصیلی مورد نیاز، کارشناسی است لذا شرکت در خصوص مدارک بالاتر از کارشناسی تعهدی نخواهد داشت.
ج) مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام
 • توجه ویژه : ثبت نام واجدین شرایط منحصرا از تاریخ 1398/09/02 لغایت 1398/09/09 و از طریق وب سایت انجام می پذیرد
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرح ذیل است:
 1. تکمیل و ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
 2. فایل عکس اسکن شده: متقاضی میبایست یک قطعه عکس پرسنلی 4×3 خود را با حجم کمتر از 80 کیلو بایت با فرمت Jpeg .
 3. زمان دریافت کارت ورود به جلسه تاریخ های 1398/09/12 الی 1398/09/13 می باشد. لذا داوطلبین محترم موظفند در تاریخ های مذکور جهت دریافت کارت ورود به جلسه به همین سایت مراجعه نمایند.
 4. آزمون در تاریخ 1398/09/14 برگزار می گردد. مکان و ساعت آزمون در کارت ورود به جلسه آزمون اعلام می گردد.
 5. مبلغ ثبت نام در آزمون 500,000 ریال می باشد که غیر قابل استرداد بوده و در صورت عدم پرداخت داوطلب امکان شرکت در آزمون را نخواهد داشت.
 6. مبلغ ثبت نام در آزمون پس از واریز به هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود.لذا داوطلبان موظف به مطالعه کلیه بند های آمده در اطلاعیه میباشند و در صورت نداشتن شرایط شرکت در آزمون و غیبت در آزمون و ... مبلغ به هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود و داوطلب حق هیچگونه شکایتی ندارد.
نحوه برگزاری آزمون کتبی
رده استخدامی اپراتور و تعمیرکار : آزمون کتبی:
 1. آزمون هوش
 2. آزمون شخصیت شناسی
رده استخدامی کارشناسی : آزمون کتبی: شامل سه بخش
 1. آزمون هوش
 2. آزمون شخصیت شناسی
 3. دروس تخصصی متناسب هر رشته
توضیحات مهم:
 1. متقاضیان می بایست صرفاً مدارک تحصیلی مطابق با رشته، مقطع و گرایش مندرج در "جدول مقاطع و رشته های مورد نیاز" را ارسال نمایند. بدیهی است به درخواستهایی که منطبق با جدول فوق نباشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 2. افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی، به تشخیص مراکز طب کار معتمد، توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
 • تذکر 1 : ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد.
 • تذکر 2 : لازم به ذکر است هر داوطلب تنها یک بار حق ثبت نام و انتخاب فقط یک رده شغلی و رشته تخصصی را دارد. ضمناً ثبت نام به هر روشی غیر از ثبت نام از طریق سامانه ی اینترنتی مذکور، مورد پذیرش نمی باشد.
 • تذکر 3 : ضروری است داوطلبین گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی دقت لازم را در تکمیل اطلاعات داشته باشند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و دعوت شدگان برای مراحل بعدی بایستی اصل مدارک مثبته و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
 • تذکر 4 : زمان مراحل بعدی از طریق سایت ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد.
 • تذکر 5 : آزمون مذکور توسط معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان و با استاندارد های این شرکت برگزار می شود.
جدول زمانی و نکات مهم
 • ویرایش اطلاعات ثبت نام : برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوی سمت راست می باشد اقدام نمایید.
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
 • توجه ویژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، تمامی پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.
 • توجه ویژه : در صورت وجود سوال و یا بروز هرگونه اشکال فنی در مراحل ثبت نام می توانید با شماره های 32134628-061 و 32137669-061 تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت 8:30 صبح الی 12:00 و بعداز ظهر از ساعت 14:00 الی 15:30 بجز ایام تعطیل.
توصیه های مهم به کاربران گرامی
 • کاربران باید اطلاعیه ثبت نام را بطور كامل مطالعه كرده باشند
 • کاربران باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبت نام را داشته باشند.
 • داوطلبان لازم است در درج كد ملی، نام خانوادگی و نام، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عكس و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه كافی به عمل آورند، بدیهی است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
 • در پایان ثبت‌نام اینترنتی تأیید صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب می‌باشد، لذا دقت و توجه كافی در این خصوص به عمل آید.
 • برای جلوگیری از مشكلات بعدی حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامی را به دقت بررسی نمایند.
 • داوطلبان پس از تكمیل تقاضانامه و دریافت كد پیگیری یك نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداری نمایند.
 • توصیه می‌شود داوطلب فرایند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و شناسه ثبت نام دریافتی از سایت را، نزد سایرین افشا نكند.